MyDefrag

MyDefrag

Ücretsiz
MyDefrag sabit diskinizi daha hızlı yapmak için bir bakım programı
Kullanıcı puanı
4.4  (36 oy)
Oyunuz
Puan
2.9
En güncel sürüm:
4.3.1 (Tüm)
Bu program 10 ödül aldı
MyDefrag Windows 2000, 2003, XP X64 için, Vista, 2008 manzara ve daha hızlı sabit disk yapmak (bakım programı) birleştirici ve iyimserlik. Ücretsiz, zaman sınırı yok, tamamen işlevsel, hiçbir reklam. Dahil son kullanıcı, talep eden kullanıcılar için bir komut dosyası altyapısı için komut kullanımı kolay Windows Görev Zamanlayıcı veya yönetici komut dosyaları kullanmak için programlanmış olabilir, bir koruyucu ve bir kombine Windows artı komut satırı sürümü bir dizi vardır.
Hızlı, düşük Tepegöz, birçok optimizasyon stratejileri ile, Windows. Most defragmenters için bir disk bu API, Windows ve birçok ticari defragmenters ile birlikte ücretsiz birleştirici dahil olmak üzere dayanmaktadır benzeyen başka disketler, USB diskler, bellek çubukları, ve her şeyin üstesinden gelebilir.
Temelde MyDefrag yaptığı tek yer "komutları için API bu dosyayı taşıyın gönder". Bu API işletim sisteminin bir parçasıdır ve güvenli bir şekilde neredeyse diskte herhangi bir dosyayı taşımak, bilgisayar tam kullanımı sırasında herhangi bir risk olmadan.
API standart birleştirme üzerinde Microsoft, Windows 2000, 2003, XP, Vista, 2008, ve Windows 7'de bulunan bir sistem Kütüphanesi tarafından kurulması nedeniyle MyDefrag son derece sağlam.
Bilgi güncellenme tarihi::

SI yorumlar

Programı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz!
Oyunuzu arkasındaki mantığı açıklayan bir yorum ekleyin.
0 yorumlar
Oyunuz:

Facebook yorumlar

Mac için indir