MyDefrag

MyDefrag

رایگان
MyDefrag یک تعمیر و نگهداری ابزار خود را به دیسک سخت سریع تر
امتیازدهی کاربر
4.4  (36 رأی)
رأی شما
نمره
2.9
آخرین نسخه:
4.3.1 (دیدن همه)
این برنامه 10 جایزه دریافت کرد
MyDefrag یک تکه ساز دیسک و بهینه سازی (نگهداری ابزار خود را به دیسک سخت سریع تر) برای Windows 2000 های 2003 های XP, ویستا 2008 Win7 و برای X64. آن رایگان است و هیچ محدودیت زمانی کاملا کاربردی بدون تبلیغات. شامل مجموعه ای از آسان به استفاده از اسکریپت ها برای endusers یک برنامه نویسی موتور برای کاربران خواستار یک محافظ صفحه نمایش و یک ترکیب Windows به علاوه فرمان نسخه است که می تواند برنامه ریزی شده توسط Windows وظیفه زمانبند و یا برای استفاده از مدیر اسکریپت.
سریع و کم سربار با بسیاری از استراتژی های بهینه سازی می تواند رسیدگی به نت های USB دیسک و حافظه چوب و هر چیز دیگری که به نظر می رسد مانند یک دیسک به Windows. Most defragmenters هستند بر اساس این API از جمله رایگان defragmenter است که همراه با Windows و بسیاری از تجاری defragmenters.
اساسا تمام MyDefrag می کند ارسال "حرکت این فایل را به آن محل" دستورات به API. این API بخشی از سیستم عامل و می توانید با خیال راحت حرکت می کند تقریبا هر فایل بر روی دیسک بدون خطر و در حالی که کامپیوتر در حال استفاده است.
MyDefrag بسیار جامد به دلیل آن است که بر اساس استاندارد یکپارچه سازی API توسط Microsoft یک سیستم کتابخانه گنجانده شده است که در Windows 2000 های 2003 های XP, ویستا 2008 و Win7.
اطلاعات به روز شده در:

SI نظرات

از اینکه به این برنامه امتیاز دادید از شما سپاسگزاریم!
لطفاً بنویسید چرا نظر شما این بود.
0 نظرات
رأی شما:

Facebook نظرات

دانلود برای مک