MyDefrag

MyDefrag

Darmowy
MyDefrag jest program obsługi, aby twój dysk twardy szybciej
Ocena
4.4  (36 głosy)
Twój głos
Wynik
2.9
Najnowsza wersja:
4.3.1 (Zobacz wszystkie)
Ten program otrzymał 10 nagrody
MyDefrag jest do defragmentacji i optymalizacji (obsługa narzędzie, aby twój dysk twardy szybciej) dla Windows 2000, 2003, XP, Vista, 2008, Win7, i dla X64. Jest darmowy, bez ograniczeń czasowych, w pełni funkcjonalny, bez reklam. W komplecie zestaw prostych w użyciu skryptów dla użytkowników końcowych, silnik skryptowy dla wymagających użytkowników, wygaszacze ekranu i mieszanej Windows plus najnowsza wersja, która może być zaplanowana w Windows harmonogram zadań lub do korzystania ze skryptów administratora.
Szybko, niskie koszty ogólne, w tym wiele strategii optymalizacji, może przetwarzać dyskietki, USB dyski, karty pamięci, i wszystko inne, co wygląda jak dysk z Windows. Most defragmenters opierają się na tym API, wliczając w to darmowe narzędzie do defragmentacji dysku, który pochodzi z Windows i wiele komercyjne defragmenters.
W zasadzie wszystko MyDefrag nie wysyłać "przenieś ten plik na tym, że drużyny lokalizacji" API. W API jest częścią systemu operacyjnego i mogą spokojnie poruszać się praktycznie dowolny plik na dysku, bez ryzyka i przy tym komputer jest wykorzystywany w całości.
MyDefrag bardzo twarde, bo ona opiera się na standardowej defragmentacji API w Microsoft, biblioteka, łódź, która wchodzi w Windows 2000, 2003, XP, Vista 2008, i Win7.
Aktualizacja informacji:

SI Komentarze

Dziękujemy za ocenę programu!
Dodaj komentarz uzasadniający Twój głos.
0 komentarzy
Twój głos:

Facebook Komentarze

Pobierz dla Mac