MyDefrag

MyDefrag

Zdarma
MyDefrag je nástroj údržby, aby se váš pevný disk rychlejší
Hodnocení
4.4  (36 hlasů)
Váš hlas
Skóre
2.9
Poslední verze:
4.3.1 (Zobrazit všechny)
Tento program obdržel 10 ocenění
MyDefrag je defragmentace disku a optimalizátor (nástroj údržby, aby se váš pevný disk rychlejší) pro Windows 2000, 2003, XP, Vista, 2008, Win7, a pro X64. Je to freeware, bez časového omezení, plně funkční, žádné reklamy. Zahrnuty jsou sada snadné použití skriptů pro koncové uživatele, skriptovací engine pro náročné uživatele, spořič obrazovky, a v kombinaci Windows plus commandline verze, které lze naplánovat pomocí Windows plánovač úloh nebo pro použití od správce skriptů.
Rychlé, nízké režijní náklady, s mnoho optimalizačních strategií, zvládne disket, USB disky, paměťové karty, a něco jiného, co vypadá jako disk na Windows. Most defragmenters jsou na základě tohoto API, včetně zdarma defragmentace, který je dodáván s Windows a mnoho komerčních defragmenters.
V podstatě všechny MyDefrag dělá, je poslat "přesunout tento soubor do tohoto umístění" příkazy k API. Na API je součástí operačního systému a může bezpečně pohybovat téměř jakýkoliv soubor na disku, bez rizika a zatímco počítač je v plném používání.
MyDefrag je velmi pevná, protože je založen na standardní defragmentace API tím, Microsoft, systémové knihovny, která je zahrnuta v Windows 2000, 2003, XP, Vista, 2008, a Win7.
Informace aktualizovány:

SI Komentáře

Děkujeme za ohodnocení programu!
Prosím, přidejte komentář, vysvětlující úvahy za Váš hlas.
0 Komentářů
Váš hlas:

Facebook Komentáře

Ke stažení pro Mac